Ząb uratowany przez dobrego dentystę

Nigdy nie mogłem narzekać na zęby, bo mi się nie psuły. Rzadko chodziłem do dentysty, czego zazdrościła mi siostra, bo ona to jednak raz na dwa miesiące taką wizytę musiała zaliczyć. Dopiero jakiś czas temu zaczął boleć mnie ząb i poszedłem do przychodni.

Wizyta u najlepszego w Olsztynie dentysty

dentysta olsztynDowiedziałem się, że ząb trzeba wyrwać i nie mogłem się z tym pogodzić. Przecież nigdy nie miałem problemów z zębami i nagle mam go wyrwać? Nie zdecydowałem się na to i postanowiłem, że pójdę do innego specjalisty. Potrzebny był mi najlepszy dentysta Olsztyn świetnie znałem, ale dentysty znaleźć nie potrafiłem i nie było w tym nic dziwnego, bo przecież nie odwiedzałem takiego specjalisty. Poszukałem na forum, popytałem znajomych. Dopiero mój sąsiad, który jak się okazało ma licówki, polecił mi dentystę, do którego warto było pójść. Przyjmował w prywatnym gabinecie w centrum Olsztyna i był najlepszy. Sąsiad zapewnił mnie, że jak wybiorę się do tego dentysty, to na pewno uratuję ząb. Zarejestrowałem się na piątek i cieszyłem się, że długo nie musiałem czekać. Dentysta zrobił mi prześwietlenie. Okazało się, że ząb nadawał się do leczenia kanałowego, ale zostałem zapewniony, że da się go uratować. Byłem szczęśliwy, że musiałem wyrywać zęba i trafiłem na profesjonalnego stomatologa. Sąsiadowi w ramach podziękowania podarowałem jego ulubiony trunek. Po dwóch miesiącach miałem w pełni wyleczony ząb, który mnie już wcale nie bolał. Dentysta stanął na wysokości zadania.

Wszystkim polecałem tego dentystę i nawet moja siostra zdecydowała się leczyć u niego zęby. Zawsze wracała po takiej wizycie zadowolona. Uratowała dwa zęby, które właściwie kazano jej wyrwać, bo nie było szans na leczenie. Ten dentysta jednak poradził sobie z tym doskonale.