Własne mieszkanie i pompy obiegowe

Postanowiliśmy zamieszkać w nowym miejscu. W mieście, ale w domku jednorodzinnym. Oszczędzaliśmy na to całe 15 lat. Poradzono nam zainstalować pompy głębinowe, aby mieć wygodny dostęp do czystej wody. Tak też zrobiliśmy.

Pompy obiegowe w Trójmiasta się nam przydadzą

pompy obiegowePrzyjechał pan od instalacji i stwierdził, że przydałyby się i hydrofory, żeby tę wodę mieć gdzie trzymać i ogrzewać. Posłuchaliśmy jego sugestii i wyruszyliśmy na zakupy. Jak to zawsze bywa, na zakupie jednej rzeczy się nie skończyło. Nabrałam różnych drobiazgów do domu, mąż lampę, córka kilka książek. Gdy wróciliśmy wszystko było gotowe. Pan instalujący zasugerował, że również pompy obiegowe Trójmiasto by się nam przydały. Nie trzeba było długo czekać. Mąż jak usłyszał o ich zaletach, chciał od razu znowu jechać do sklepu. Tak też się stało, i znów na zakupie jednej rzeczy się nie skończyło. To jak zakupoholizm śmiałam się do siebie. Teraz Gdynia będzie chyba miastem z największym dziennym utargiem. Nie potrafimy się powstrzymać od kupowania. Posiedzieliśmy z panem, który zaprzyjaźnił się z moim mężem. Dzięki tej znajomości, często niektóre roboty mamy trochę taniej. Nam taki układ odpowiada. Do tego zaprzyjaźnił się dość dobrze z siostrą mojego brata. Umawiają się często na spotkania, które chyba są dość owocne, bo siostra chodzi cała w skowronkach.

To dobrze, że trafili na siebie, oboje samotni, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby tę znajomość rozwijać. Ja tam im kibicuję. Niech się im układa. Mam nadzieję, że kiedyś doczekam się zaproszeń na wesele i huczny ślub.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *