Trzeba wzbudzić poczucie straty by odzyskać ukochaną

Ludzie z natury dążą do szczęścia choć jak wiadomo może mieć ono różną postać. Jednak w większości przypadków znalezienie drugiej połówki jest czymś kluczowym. Jednak co jeśli po pewnym czasie związku słyszycie że miłość się wypaliła, a wy mimo że jesteście świetnymi facetami to ona na was nie zasługuje lub coś podobnego? Jest prosta odpowiedź.

Byłą dziewczynę można odzyskać dzięki wartości społecznej

odzyskać kobietęWystarczy postarać się odzyskać swoją ukochaną. Jednak z początku chciałbym wyjaśnić czemu zostaliście porzuceni. Może staraliście się z całych sił i byliście mili, jednak to był spory błąd. Ktoś kto jest na każde skinienie jest po prostu nudny. Wasza wartość społeczna stała się bardzo niska, a przy tym nie potrafiliście zapewnić kobiecie odpowiednich emocji. Te dwie kwestie są najbardziej ważne. Powinniście [pokazać że tak naprawdę jesteście bardzo wartościowi. Wróćcie do swoich starych pasji, a także zacznijcie przebywać z kobietami. Właściwie uwodzenie jest umiejętnością którą można wyćwiczyć. Na kursach będziecie mogli dowiedzieć się co zrobić by uwodzić piękne kobiety, a co za tym idzie wzbudzicie zazdrość w swojej byłej. Jeśli chcecie by jakaś kobieta uznała was za naprawdę wartościowych to powinniście pokazywać się w towarzystwie pięknych panien. Niekoniecznie musi to być wasza nowa dziewczyna, równie dobrze przyjaciółka może być tam z wami. Gdy chcecie odzyskać kobietę musicie pokazać że jesteście kimś kto jest wart wszelkich starań. Gdy wasza byłą dziewczyna usłyszy o tym z kim przebywacie oraz co robicie to będzie zazdrosna, a także poczuje sporą stratę. To jest klucz do odzyskania kobiety.

To właśnie działając na kobiety dzięki swojej wartości społecznej można wiele osiągnąć. Nie tylko zdołacie odzyskać swoją kobietę, ale w razie gdyby to jednak nie było to, będziecie mogli uwodzić inne piękne kobiety. Także jest to droga prowadząca do samych korzyści.