Starałem się o uzyskanie wysokiego odszkodowania

 

Ze znajomymi zdecydowaliśmy się na wyjazd za granicę na koncert, na który od bardzo dawna czekaliśmy. W Niemczech organizowany był trzydniowy festiwal muzyczny, na którym było wiele znanych gwiazd. To tak na prawdę było moje największe marzenie.

Uzyskanie wysokiego odszkodowania dzięki profesjonalnej firmie

wysokie odszkodowanie za wypadek drogowy w NiemczechKiedy wracaliśmy już do domu to samochód prowadziłem sam, ponieważ wcześniej nie piłem alkoholu jak inni i byłem wypoczęty. Wracaliśmy w nocy, gdzie widoczność była ograniczona dodatkowo przez mgłę. Niestety ale kierowca jadący za mną miał zbyt wysoką prędkość w stosunku do panujących warunków i wjechał w moje auto. Uderzenie było tak mocne, że wylądowaliśmy na poboczu. Auto było w opłakanym stanie, ale nikomu nic się nie stało. Mnie bolał kark i noga, bo uderzenie było z mojej strony  i postanowiłem szybko zadzwonić po karetkę. Zostałem zabrany do szpitala, gdzie okazało się, że miałem pękniętą kość skokową i dostałem kołnierz na szyję. Kiedy wróciłem do kraju to postanowiłem starać się o wysokie odszkodowanie za wypadek drogowy w Niemczech, ponieważ w szpitalu dowiedziałem się od pielęgniarza, że miałem do tego pełne prawo i powinienem ubiegać się o wysoką kwotę. Znalazłem firmę, która zajmowała się takimi sprawami za granicą i podjąłem współpracę. Firma brała kilka procent od odszkodowania dla siebie, żeby pokryć koszty działania. Nie chciałem kierować sprawy do sądu i liczyłem, że odszkodowanie uda się uzyskać drogą polubowną.

Udało się odzyskać odszkodowanie, które było wysokie. Samochód musiałem oddać do kasacji, ponieważ nie było sensu go naprawiać. Za pieniądze z odszkodowania mogłem kupić sobie o niebo lepszy samochód, który na dodatek był o wiele bezpieczniejszy. Najważniejsze, że z wypadku wyszedłem cały.