Profesjonalnie przygotowana wiązanka pogrzebowa

 

W firmie pracowałam od dziesięciu lat. Wszyscy mnie lubili, bo każdemu pomagałam. Nawet sam prezes często zgłaszał się do mnie z różnymi zadaniami, ponieważ lubił ze mną współpracować. Zawsze wszystko załatwiłam  na czas. Ostatnio dostałam jednak poważne zadanie do wykonania. 

Wizyta w kwiaciarni z wiązankami pogrzebowymi

wieńce i wiązanki pogrzebowe krakówPrezes musiał wybrać się na pogrzeb jednego z kontrahentów i miałam dla niego zorganizować jakąś wyjątkową wiązankę pogrzebową. Zaznaczył, że nie może być ona standardowa i musiałam się przyłożyć. Znałam kwiaciarnie, które oferowały wieńce i wiązanki pogrzebowe Kraków mimo, iż był dużym miastem, to znałam go jak własną kieszeń. Od razu na myśl przyszła mi kwiaciarnia, w której swego czasu zamawiałam wieniec dla wujka. Kobieta, która tam pracowała, samodzielnie wykonywała wszystkie wieńce i wiązanki a robiła je pięknie. Wiedziałam, że profesjonalnie przygotuje wiązankę pogrzebową dla prezesa i właśnie tam się wybrałam. Dostałam ponad pięćset złotych od prezesa, które miałam na tę wiązankę przeznaczyć. W kwiaciarni kobiecie o wszystkim opowiedziałam a ona stwierdziła, że robiła już wieńce i wiązanki dla ważnych osób z areny politycznej i wie jak zabrać się za wiązankę, która miała być wyjątkowo. Wiedziałam od razu, że dobrze trafiłam i cieszyłam się, że ta kwiaciarnia była tak blisko. Prezesowi tylko powiedziałam, że wszystko załatwiłam i czekałam na telefon z kwiaciarni z informacją, że wiązanka była gotowa już do odebrania.

Kiedy prezes zobaczył tę profesjonalnie wykonaną wiązankę, to aż zaniemówił. Wiedział, że załatwię dla niego coś wyjątkowego, ale nie spodziewał się, że to będzie tak piękna wiązanka. Prezes podziękował mi, że po raz kolejny stanęłam na wysokości zadania. Ta pochwała mnie cieszyła.