Pomysłowe kubki z nadrukami

 

W pracy panuje u nas bardzo miła atmosfera. Pracuję już tutaj dwa lata i nigdy nie było żadnych nieprzyjemności. Wszyscy się lubimy i pielęgnujemy relacje interpersonalne. Do takiej pracy aż chce się chodzić, tak więc postanowiłam zrobić wszystkim małą niespodziankę z okazji zbliżających się Walentynek.

Kubki z wesołymi buźkami

śmieszne kubki z nadrukiemKażdy lubi dostawać prezenty, więc jakiś mały drobiazg nie zaszkodzi. Postanowiłam każdemu w pracy kupić kolorowy kubek. Zawsze zapominamy ich ze sobą wziąć i wtedy w przerwie nie ma jak się czegoś napić. A tak to każdy miałby kubek od razu już w pracowniczej szafce. Wybrałam się specjalnie po śmieszne kubki z nadrukiem do sklepu położonego nieopodal mnie. Jakiś czas temu widziałam tutaj właśnie takie oryginalne kubeczki. Miały śmieszne twarze i niektóre z nich były radosne, inne złośliwe, inne wyglądały na zakochane. pod każdą z twarzy był jakiś śmieszny podpis na poprawę humoru. Uznałam, że nic innego lepiej się nie nada na prezent. Dlatego wybrałam 10 według mnie najładniejszych kubeczków i poszłam do kasy. Następnego dnia, jak święty Mikołaj rozdawałam je każdemu. Były porządnie wykonane i grube, więc mam nadzieję, że każdemu będą długo służyć. Wszyscy oszaleli na punkcie tych kubków, każdy uśmiechał się patrząc na swój. Starałam się dobrać każdemu kubek indywidualnie do charakteru i chyba mi się to udało. Od razu zrobiliśmy sobie przerwę na kawę, żeby je wypróbować.

Pomysł z kubkami był jak najbardziej trafiony. Wszyscy teraz z nich piją i nikt już nie zapomina zabrać swojego kubka z domu, bo mamy tutaj swoje własne kubki służbowe. Od razu każdy miał jeszcze lepszy humor po wręczeniu kubeczków i do tej pory, jak wyciągają je z szafki to widzę lekki uśmiech na twarzy każdego. Bardzo mnie to cieszy, że prezent się udał.