Mocny Evado 7.0

Rowery firmy Kross, to zdecydowanie najwyższa półka. To właśnie one są obecnie najpopularniejszymi, polskimi rowerami zarówno w kraju, jaki zagranicą. Czemu? Ma na to wpływ wiele czynników, ale przede wszystkim najwyższa jakość komponentów i nowatorskich rozwiązań. 

Turystyczny Evado 7.0

kross evado 7.0Gdy chcemy zakupić rower turystyczny wysokiej klasy, to Evado „siódemka” jest pozycją, którą warto się zainteresować. To rower, który sprawdzi się nawet na najtrudniejszej wyprawie. Duża zasługa w tym jego wykonania oraz designu. To jeden z najwyższych modeli Krossa w tym segmencie i jednocześnie jeden z najlepiej dopracowanych jednośladów tej firmy. Aluminiowa, bardzo lekka rama i dwudziesto ośmio calowe koła, to podstawa konstrukcji Evado 7.0. Napęd zapewnia nam możliwość zmiany aż trzydziestu biegów, co będzie miało wielkie znaczenie podczas pokonywania wzniesień i stromych zboczy. Warta jest też zaznaczenia jego bardzo niska waga, która ma niemałe znaczenie dla osiągów, jakie ma Kross Evado 7.0. Razem z osprzętem zamyka się ona w nieco ponad trzynastu kilogramach, co w przypadku rowerów turystycznych, jest wyjątkowo niską wartością. Natomiast hydrauliczne hamulce tarczowe, zapewnią nam komfort bezkompromisowego hamowania w najtrudniejszych warunkach terenowych i atmosferycznych. Evado 7.0 to koszt niecałych trzech tysięcy, jednakże są sklepy internetowe, które oferują je w niższej cenie. Ten rower to doskonałe rozwiązanie dla cyklistów, którzy kochają dalekie wyprawy.

Rowery turystyczne to specyficzny segment. Nie należą one do najczęściej kupowanych i popularnych, jednakże mają wierne grono odbiorców, którzy znają się na rzeczy. Turystyczny Evado 7.0 zbiera pozytywne recenzje w branży, zarówno od klientów, jak i bardzo wielu fachowców.