Jak radzić sobie z pękającymi naczynkami?

Moja cera zawsze prezentowała się niemal idealnie. No właśnie – prawie. O ile nigdy nie skarżyłam się na trądzik czy uczulenia, o tyle niestety pękające naczynka potrafiły skutecznie zmniejszyć moje poczucie własnej wartości. 

Najlepszy sposób na pękające naczynka

laserowe zamykanie naczynek lublinPrzez wiele lat starałam się je wyleczyć za pomocą różnorodnych mazi oraz kremów na której wydawałam nierzadko krocie pieniędzy. Testowałam już chyba wszystko, lecz niestety efekty były chwilowe i nigdy nie zdarzyło mi się, aby po zakończonej kuracji naczynka nie powróciły. Nie było mnie stać na to, aby co chwila kupować drogie kremy, które powstrzymają mój problem, dlatego zdecydowałam się na laserowe zamykanie naczynek Lublin posiada klinikę niedaleko mojego domu i to właśnie do niej postanowiłam się udać z moim odwiecznym problemem. W internecie przeczytałam niesłychanie wiele pozytywnych opinii o samym zabiegu, a także dowiedziałam się również tego, że na dłuższą metę żadne kremy nam nie pomogą jeśli problem jest zaawansowany i wówczas pozostaje już jedynie zabieg. Nie mogę powiedzieć, że miałam na twarzy wyrazisty i czerwony rumień, niemniej nawet ta delikatna siatka pękających naczynek bardzo mnie denerwowała i zmuszała ciągle do noszenia grubej warstwy makijażu czego nigdy nie lubiłam. Zabieg okazał się niesłychanie tani w porównaniu do kwot jakie wcześniej wydawałam na swoje leczenie, a rezultaty było widać już po pierwszym razie! Nie mogłam się doczekać, aż wreszcie ujrzę ostateczny rezultat i tym samym pozbędę się swojego ogromnego kompleksu.

W moim przypadku niezbędne były trzy sesje, aby całkowicie pozbyć się pękniętych naczynek z twarzy. Zabieg zadziałał tak, jak tego oczekiwałam. Moja cera obecnie jest w idealnym stanie! Co więcej, dowiedziałam się także jakie produkty mogą powodować problemy z naczynkami, a także w jaki sposób dbać o cerę naczynkową.