Gdzie kupuję kosmetyki?

Zakupy kosmetyczne robię bardzo często. Kupuję nie tylko produkty do makijażu, ale też i pielęgnację. W przypadku pielęgnacji myślę, że zakupy robię trochę rzadziej ponieważ nie jestem fanką nakładania na twarz kilkunastu produktów na raz – mam np. swoje sprawdzone kremy, które wystarczają mi bez problemu na parę miesięcy.

Ceny kosmetyków w sklepach internetowych przyciągają klientów

sklep internetowy z kosmetykamiW przypadku zakupów ubrań nie przepadam za sklepami on-line. Jednakże jeżeli chodzi o kosmetyki to najczęściej kupuję je właśnie w drogeriach on-line. Mam swój ulubiony sklep internetowy z kosmetykami, który często wprowadza do asortymentu jakieś nowe marki oraz produkty. Bardzo lubię testować nowości, a więc dla mnie jest to ogromna zaleta tego sklepu. To, za co bardzo lubię robić zakupy kosmetyczne przez Internet to oczywiście ceny – w sklepach on-line często można kupić te same produkty kosmetyczne, co w drogeriach stacjonarnych, o kilka bądź kilkanaście złotych tańsze. Co w przypadku dużych zakupów robi moim zdaniem ogromną różnicą. Nie mogłabym zapomnieć też wspomnieć o tym, że drogerie on-line często mają w swoim asortymencie takie marki, których stacjonarnie po prostu nie da się po prostu dostać. Najczęściej w drogeriach on-line kupuję kosmetyki popularne np. w USA, które są bardzo dobre jakościowo, ale nie ma ich w oficjalnej polskiej dystrybucji. 

Zakupy w sklepach internetowych są zdecydowanie moimi ulubionymi. Sklepy on-line mają naprawdę wiele zalet, ale oczywiście tradycyjne zakupy też sprawiają mi dużo radości. Po prostu często bywa tak, że nie mam czasu na to by spędzić tak dużo czasu w drogerii i szukać tam produktów, które mnie interesują. Poszukiwanie produktów na półkach sklepowych zajmuje o wiele więcej czasu niż zakupy w drogerii internetowej.