Doświadczenia z krakowskim cateringiem

Zaraz po maturze przeprowadziłam się do dużego miasta. Podjęłam studia na wymagającym kierunku. Przez pierwszy rok nie miałam czasu dosłownie na nic. Za każdym razem mama załamywała ręce, widząc jak wyglądam. Wtedy podjęłam decyzję, że muszę o siebie zadbać. Zaczęłam od prawidłowego odżywiania, które zostało przeze mnie potraktowane nieco po macoszemu. Dziś wiem, że była to jedna z lepszych decyzji w  moim życiu.

Jak skorzystać z cateringu w Krakowie?

catering krakówOd dziecka uczono mnie, że dobre odżywianie to podstawa. Bez tego człowiek nie jest w stanie dobrze funkcjonować. To wszystko prawda, jednak będąc zabieganym i roztargnionym, trudno myśleć o jedzeniu, gdy na głowie tyle spraw. Kiedy waga zaczęła drastycznie spadać, a badania krwi wykazały osłabienie organizmu, postanowiłam skończyć z jedzeniem byle jak i byle gdzie. Zamówiłam catering Kraków. Od tej pory kurier dowoził mi codziennie posiłki. Wszystko estetycznie zapakowane w zielone pudełka. Aż chciało się od razu chwycić za sztućce. Sama forma zachęcała do spożycia posiłku. Były różne opcje wyboru, ja jednak wybrałam wariant całodniowy. Przez ponad rok otrzymywałam codziennie pełnowartościowy zestaw posiłków. Wszystko cieszyło nie tylko podniebienie, ale i oko. Przyznam, że miło jest zjeść potrawy, które nie tylko smakują, ale i są ładnie podane. Mnóstwo kolorowych warzyw, pełnoziarniste makarony i apetyczne sosy doprawione ziołami – wreszcie jadłam jak człowiek,  a mój stan zdrowia znacznie się poprawił. Teraz sprawdziłam na własnej skórze, co znaczy prawidłowe żywienie.

Żyjemy szybko w dynamicznym świecie. Często brak nam czasu na podstawowe czynności. Dlatego warto szukać rozwiązań, które ułatwią nam codzienne życie. Znalazłam na to sposób, dzięki któremu jestem zdrowa i zadowolona – podobnie mój brzuch!