Derma roller sposobem na ładną cerę

 

Kobiety dbają o każdy centymetr swojego ciała. Długie, relaksacyjne kąpiele oraz bogaty arsenał kosmetyków to podstawa domowych zabiegów, które pozytywnie wpływają na cerę. Niekiedy są potrzebne wizyty u specjalistów, w salonach kosmetycznych lub zabiegi w spa. Niektóre problemy można rozwiązać w domowym zaciszu przy pomocy zwykłych specyfików i narzędzi. Na nieskazitelny wygląd cery także jest sposób.

Derma roller gwarantem pięknej skóry

derma roller do twarzyPielęgnacja twarzy to bardzo ważny temat zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Cera wraz z wiekiem potrzebuje coraz większej ochrony i pielęgnacji. Derma roller do twarzy jest idealnym sposobem na zapewnienie jej młodego wyglądu i gładkiego dotyku. Pomaga na problemy z trądzikiem oraz zwiotczeniami i zmarszczkami występującymi na skórze. Derma roller to urządzenie posiadające duża ilość tytanowych igiełek różnej wielkości ( maksymalnie 0,5mm.), które są odpowiedzialne za nakłuwanie skóry powodując pojawienie się kontrolowanego stanu zapalnego. W ten sposób maszyna pobudza skórę do produkcji niezbędnego kolagenu. Zabiegu nie należy powtarzać z dużą częstotliwością gdyż skóra potrzebuje czasu na regenerację. Zalecane są dwa lub trzy zabiegi w skali miesiąca. Przed zastosowaniem Derma rollera skóra musi być czysta i sucha natomiast po zabiegu należy ją wysmarować specyfikami stosowanymi po mezoterapii.

Skóra człowieka potrzebuje szczególnej ochrony i pielęgnacji. Zapewnić ją mogą zarówno domowe zabiegi jak i specjalistyczne wizyty w salonach. Najbardziej narażana na defekty jest cera twarzy. Do jej pielęgnacji służy Derma Roller- urządzenie, które bez problemu można użytkować w domu. Dzięki prostemu zastosowaniu a także niskiej częstotliwości potrzeby użytkowania nie jest to duży wydatek. Warto zastanowić się czy nie powiększyć domowego zasobu kosmetyków o to urządzenie.